Vyměň staré converse tenisky za nové

Hvězdné tenisky již více než 100 let

Nevím jak ty, ale my si do detailů pamatujeme moment, kdy jsme si poprvé obuly naše první Converse tenisky. Cítili jsme se jako hvězdy z amerických filmů a ten pocit se v nás zopakuje vždy, když si Conversky zavazujeme před cestou z domu. Tenisky Converse prostě mají jedinečný vibe, díky kterému se do nich dokážeš zamilovat několikrát za život. A přestože už nějaký ten pátek mají stovku na krku.

Ikonické Converse All Star

Síla vysokých Converse je totiž podpořena nejen nadčasovým lookem, ale také basketbalistou Chukem Taylorem. Ten jim vdechl nesmrtelného ducha už v roce 1917. Později se k ikonickému designu v podobě gumové špičky a textilního svršku přidalo i logo All Star. No a od té doby legendárními Converse teniskami nepohrdnou nejen fanoušci street style, ale také děti či senioři. Converse tenisky však nemilují jen obyčejní smrtelníci. Nedají na nich dopustit i prvotřídní celebrity, které si je pravidelně obouvají na červený koberec. Proto, pokud váháš, jaké tenisky jsou ideální do letních dnů, pak věz, že nastal ideální čas na to, abys své staré Converse tenisky vyměnil za nové.

Converse tenisky jsou ideální na léto

Skvěle ti totiž poslouží během horkých dnů jako všestranný doplněk. Vždyť ikonické Converse All Star tenisky budou hrát nejen s tepláky, ale i šaty, krátkými kalhotami či boardshory. V našem shopu proto aktuálně najdeš několik druhů Converse tenisek v různých barevných provedeních za akční ceny.

Vysoké nebo nízké?

Tvým úkolem je už jen rozhodnout se jestli chceš jít do klasické bílé nebo jemného pastelového provedení. No a samozřejmě dilema můžeš mít iz velikosti. Conversky ve vyšší verzi jsou skvělé pro letní brázdění ulic s prknem a míčem v ruce. Nízké se zase perfektně hodí na festival i plážovou párty. Mimochodem tam se podle nás určitě neztratí tenisky Converse Chuck Taylor All Star Eva Lift Plant Love. Klasické šněrování a jedinečný vzor totiž prvotřídně osvěží jakýkoli prázdninový outfit.

⌨️ K. Kmeťová 📸 Converse


Kamenné prodejny Board Paradise