Staré je cool

Kdo by chtěl investovat několik desítek eur do vyšisovaný bot, z nichž trčí nitky a tkaničky? Skateri a milovníci streetstyle v tom mají jasno, kultura nedotčených a dobře udržovaných tenisek je out, momentálně fici znečištěné a poškozené boty, na co rychlostí blesku zareagovala i společnost Nike s revolučním modelem Nike SB Blazer Mid.

Zvětralý nátěr, vybledlý lak

Zvětralý nátěr, vybledlý lak

Jinakost zda návrat k old school klasice? Nike SB se snaží žít s filozofií mladých skaters a před dvěma měsíci přinesla na pulty obchodů revoluční novinku v podobě Blazer Mid tenisek. Zvětralý nátěr a vybledlý lak tě na nich zaujme na první pohled, ale pod ním se nacházejí živější barvy poukazující na přepracované jádro. To si zachovalo svůj klasický kvalitní ráz, na jaký jsme u brandu zvyklí.

Zvětralý nátěr, vybledlý lak tmavé provedení

Krása se ukrývá uvnitř

Nike při tvorbě tohoto kousku navíc reflektuje současný trend recyklace v módním odvětví a skutečnou hodnotu aktuálních Blazer Mid skryl pod vynosený povrch. A tu sám zaručeně pocítíš v momentě, kdy si tyto neobyčejné boty obuješ. Okamžitě totiž začneš skloňovat slovo pohodlnost, pohodlnost a ještě jednou pohodlnost, protože tvé nohy si nejnovější Nike SB Blazer Mid zamilují na první dotek. Velkou roli v tomto případě sehraje Zoom Air jakož i pružná gumová podrážka se vzorem rybí kosti zaměřena na perfektní trakci.

Krása se ukrývá uvnitř

Vybledlý, ale osvědčený design

Uvedení na trh této vyšisovaný kolekce byl sice odvážný krok, ale tvůrci značky vsadili na jistotu alespoň v otázce koloritu. A tak v novém formátu najdeš všechny osvědčené barevné kombinace. Milovníci výrazných kousků zaručeně uchvátí safety orange, gold, white and green provedení a ti, kteří mají raději klasiku určitě nepohrdnou starými známými Grey / Black nebo White / Black ztvárněním.

Ať se však na tuto Blazer Mid novinku podíváme z jakéhokoliv úhlu, podle nás jsou jednoznačná Topka vybledlé black / light coconut. No a kromě mužů si na své přijdou i ženské skaterky. Ty jednoznačně řeknou ano šmrncovní bílým v kombinaci s aktuální trendy pastelovou žluto-růžovou nebo černo-fialovým variacím.

Vybledlý, ale osvědčený design

⌨️ K. Kmeťová 📸 Boardparadise.cz

 


Kamenné prodejny Board Paradise