Oslav naše Narozeniny s královskými slevami a novými značkami

 

Streetstyle móda nejen pro 19-ky

My v BP pouličním stylem žijeme už nějaký ten pátek. Streetstyle mikiny, tenisky či bundy jsou must have kousky každého skateru. Nezáleží při tom jestli máš patnáct, devatenáct nebo třicet pět, u nás najdeš unikátní oblečení a obuv na každou skvělou akci. No s příchodem našich 19-ti narozením jsme se rozhodli naši nabídku rozšířit o další značky a produkty. Pomohl nám k tomu lokálně známý sportovní obchod RADOsport.

Prémiové značky se sportovní módou

RADOsport je již celá desetiletí znám prodejem značkové obuvi a sportovního oblečení v širokém okolí Prievidze. Do jeho řad patří takové brandy jako Adidas, Nike, New Balance, Reebok, Puma nebo Under Armour. Takže praktické a kvalitní věci na fotbal, basketbal nebo volejbal byly v RADOSportu vždy jistotou a zárukou ověřené kvality.

foto1

RADOsport součástí Board Paradise

No a přesně na 19-té narozeniny BP se RADOsport stává součástí naší familia. Už od dnes tak můžeš u nás najít více než 1200 druhů tenisek prémiových značek. Nové namakané Adidas Terrex nebo špičkové Nike Air Max v široké škále stylů, velikostí a barevných provedení jsou k dispozici online i v kamenné prodejně.

foto2

Slevy od 19% do 70%

A aby toho nebylo málo, naše narozeninová party pokračuje dál! Kromě bezkonkurenční nabídky tenisek a oblečení si právě teď můžeš u nás koupit i novou desku či SNB brýle za zvýhodněné ceny. 19-tku totiž slavíme mega slevami od 19 do 70%. A ty neobešly ani snowboardové sety. Takový Rossignol Myth s vázáním Myth tě nezklame na žádném prašanu. Na boardu prožiješ nezapomenutelnou hladkou jízdu bez zasekávání hrany a vázání Battle ti zase zajistí snadné přepínání z režimu jízdy do chůze. Ke zmiňovanému setu ti skvěle padnou brýle Oakley Fall Line M Prizm. Ty padnou jako ulíte téměř na všechny helmy, ale my určitě doporučujeme vyzkoušet černou klasiku Quiksilver Motion nebo Quiksilver Rooky a to vše za mega narozeninovou akční cenu.

foto3

⌨️ K. Kmeťová 📸 Nike, Adidas, Oakley, Quiksilver, Rossignol


Kamenné prodejny Board Paradise