Objev kopačky příští generace Puma future

Unikátní kopačky Puma Future

Puma si pro svoji výjimečnou řadu kopaček, pod kterou se s radostí podepsal již zmiňovaný Naymar vybrala jednotný název Future. Není to vůbec náhoda, protože kopačky Puma Future v sobě zosobňují vše, co kopačky nové generace potřebují. Navíc prémiová řada Puma Future Ultimate určená nejen pro víkendové, ale i profesionální hráče, patří k cenově nejdostupnějším v rámci aktuálních špičkových kopaček na trhu.

Jaké jsou kopačky Puma Future

Jaké jsou tedy tyto jedinečné kopačky? Puma Future se zaměřují na koncept agility. Jsou maximálně pohyblivé, obratné a ruční. Cílené vyztužení je situováno především v horní části, aby hráči poskytovaly maximální podporu a odolnost. No designéři si pohráli is podrážkou, která nabízí výjimečnou lehkost a trakci na hřišti. Kromě toho se v nich nacházejí i pokročilé 3D textury na bočních stranách pro lepší zařezávání a vedení míče. Kopačkám také nechybí tvarované čepy a zapínání na šňůrky.

Dětské kopačky Puma Future

Puma při designování jedinečných kopaček Puma Future nezapomněla ani na děti. Juniorské kopačky Puma Future Play se také zaměřují na podporu hráčských dovedností. Malým fotbalistům tak svojí konstrukcí nabízí rychlou výbušnost. Navíc Dynamic Motion System v podrážce kopaček Puma Future Play zafixuje nohu tak, aby váš potomek bez větších obtíží dohrál zápas až do konce. No a my na nich oceňujeme i přitažlivý design, díky kterému bude malý junior na trávníku nepřehlédnutelný.


Cít se na trávníku jako v ponožkách

Puma to tak s její řadou kopaček Puma Future vyhrála na plné čáře. Hráči její produkty milují nejen kvůli funkčním vlastnostem, ale také kvůli jedinečným ponožkovým modelům jako v případě Puma Future Ultimate nebo Puma Future Match. Navíc kopačky Future lze nosit i bez šňůrek, čímž se podpoří jedinečný styl boty. My to však doporučujeme jen v případě, že se bez jejich opory budeš cítit na hřišti bezpečně.

⌨️ K.Kmeťová 📸 Puma

 


Kamenné prodejny Board Paradise