Nová zimní kolekce quiksilver spojuje streetwear s funkčními inovacemi

Funkční zimní móda Quiksilver

Pokud jsi fanouškem Quiksilver tak pak velmi dobře víš, že značka začínala na australských vlnách. Letní móda sice představuje prim společnosti, ale Quiksilver zdaleka nezaostává ani při tvorbě unikátních zimních kolekcí. Ta letošní se přitom zaměřila na funkční inovace, styl, teplo a pohodlí přizpůsobené různým horským podmínkám. Snow Collection Quiksilver pro rok 2023 v sobě zahrnuje několik kapslí kolekcí obsahujících bundy, boty, kalhoty či mikiny, které už nyní můžeš najít i v našem shopu.

Propracované technické bundy Quiksilver

Mezi top aktuální vychytávky Quiksilver patří například zimní bunda Quiksilver Steeze. Ta podobně jako jiné streetstyle značky nostalgicky navazuje na styl let 90. let. Technická bunda v designu mikiny má prémiové vlastnosti jako nepromokavou úpravu DryFlight® a izolaci WarmFlight®. Navíc je tento promakaný streetstyle kousek vysoce šetrný k přírodě, jelikož je vyroben z recyklovaných PET lahví. Quiksilver Steeze ovšem v podobě funkčnosti dýchá na krk i další klasický model z nejnovější kolekce zimní bunda Quiksilver High in the Hood. Vysoká odolnost je v ní pojištěna technologií 10K DryFlight® i vodoodpudivou úpravou tkaniny DWR. Nechybí ani WarmFlight® na podporu ultralehkého a prodyšného tepla. No a klasický střih v černém provedení dodává celému kousku pohodlný vzhled. Pokud však rád vyčníváš z davu, tak tento promakaný model u nás najdeš také v purple provedení.

Vylepšené Quiksilver SNB kalhoty

Zimní kolekce Quiksilver se samozřejmě neobejde ani bez pořádných SNB kalhot. My proto všemi deseti doporučujeme Quiksilver Mission Gore-Tex®. Tkanina Gore-Tex® zde poskytuje špičkové nepromokové, větruodolné a prodyšné řešení, takže tyto SNB kalhoty tě nenechají ve štychu ani v těch nejhorších sněhových podmínkách. Výbornou novinku v kategorii SNB kalhot však představují i Quiksilver Estate či Quiksilver
Utility Bib Pants
. Tyto užitkové technické SNB kalhoty jsou vyrobeny z recyklované strečové tkaniny, přičemž jsou v nich aplikovány technologie 20K DryFlight® či WarmFlight® jakož i vnitřní podšívka na odvětrání.

 ⌨️ K.Kmeťová 📸 Quiksilver


Kamenné prodejny Board Paradise