Nová kolekce ROXY tě připraví na zimní dobrodružství

Nová kolekce ROXY plná technických zimních bund

Must have každé zimní výbavy je bez pochyb zimní bunda. V tomto případě všemi deseti doporučujeme technickou zimní bundu Roxy Radiant Lines Overhead. Jedná se o propracovaný kousek, který za dostupnou cenu nabízí prémiovou kvalitu. Ta je zosobněna zejména v patentovaných technologiích jako jsou 10K DryFlight® a WarmFlight®. Nechybí ani HydroSmart, takže látka v okolí krku po celou dobu venku pečuje o hydrataci pokožky obličeje.

Nová kolekce ROXY je šetrná k životnímu prostředí

Všechny novinky ze zimní kolekce ROXY přitom nezapomínají na životní prostředí. Designéři tak pracují téměř výlučně s udržitelnými materiály, přičemž každému kousku dodávají originalitu a hravost. Mimochodem přesně takové jsou také mikiny Roxy Surf Stoked Hoodie Brushed nebo Roxy Gonna Get Away, které se hodí pro každodenní aktivity i volný čas. Ale kromě mikin se v rámci nové kolekce ROXY určitě zamiluješ i do triček Roxy Sand Under The Sky nebo teplákových kalhot Roxy Wildest Dreams Pant.

Nová kolekce ROXY neobešla ani svěží doplňky

Zimní dobrodružství se neobejdou ani bez promyšlených doplňků. Lyžařské a snowboardové rukavice Roxy tě na svahu nezklamou v jakýchkoli podmínkách. My u nás v Board Paradise nedáme dopustit na dokonalý design rukavic z řady Jetty Girl Mitt. Pokud však před palčáky upřednostňuješ spíše klasický střih rukavic, tak určitě nepřehlédni model Roxy Freshfield Girl Gloves. Jinak namakané jsou také nové zimní čepice. V případě, že můžeš bambule tak Roxy Tonic Girl Beanie tě zaručeně dostane. Pokud jsi však víc na klasické modely, tak se určitě zamiluješ do Roxy Beloved Sunset či Roxy Island Fox.

Nová kolekce ROXY fičí také na kožených botách

Stylové a nevázané. Takové jsou v rámci nové kolekce Roxy také kožené boty Roxy Brandi III. Řadí se do kategorie Alpine, takže s nimi zvládneš i ty nejdrsnější podmínky. Navíc mají prvotřídní design, kterým snadno okouzlíš nejen sjezdovku, ale také ulici.

⌨️ K.Kmeťová 📸 Roxy


Kamenné prodejny Board Paradise