Nalaď se na jarní vlnu Quiksilver, Roxy a DC

Streetstyle vibe a udržitelnost

Quiksilver razí revoluci udržitelnosti svých produktů už nějaký ten pátek. A dokazuje to každou novou kolekcí. Při výrobě používá recyklovaný polyester, přírodní barviva a lepidlo na vodní bázi. Quiksilver si navíc už léta udržuje pouliční vibe doplněný svěžími barevnými kombinacemi. A taková jsou i jejich aktuální klasická trička s krátkým rukávem Quiksilver Signature Move. Nás však nenechává chladnými ani triko Quiksilver Buubble Mission se skvělým retro potiskem na zadní straně. Jaro však dokáže i pěkně zchladit, zejména výkyvy počasí a mrazivými ranami. Takže do své nové výbavy určitě přidej jednu ze skvělých nových mikin jako je například Quiksilver Retro Fade nebo namakaná batikovaná mikina Quiksilver Natural.

mikina

Pastelové vlny Roxy

Mladší sestra Quiksilver, Roxy si do jarní sezóny přinesla jemné pastelové barvy, kterými zazářila již v letošní zimní kolekci. Takže určitě nepřehlédni hřejivé mikiny Roxy Thats Rad i trička Roxy Sand Under The Sky. Růžovo-pastelová vlna zaplavila také Roxy doplňky a pantofle. Pastelově modré Roxy Slippy II perfektně doplní tvůj každý letní outfit podobně jako minimalistická peněženka na mince Roxy in my life.

pastel

Pouliční duch DC

Pokud je prkno tvůj druhý domov a suché cesty druhou kůží tak rozhodně investuj i do nových kousků DC. Aktuální tenisky DC Manteca 4 se dlouhodobě těší vysoké popularitě pro jejich funkční vlastnosti na ulici, ale oceníš je také na běžné nošení, protože díky nadčasovému designu se hodí opravdu k čemukoli. Vyšší ligu však na skate zahraješ i v dalších DC klasikách jako je DC Hyde. Excelentní materiál a nadčasový design se postará o to, že tvé nohy se v nich budou po celou dobu cítit jako na prvotřídní masáži. Na závěr do tvého nového jarního výběru přidej i nesmrtelná trička s krátkým rukávem DC Square Star Fill nebo DC Upper Class. No a pokud své okolí rád šokuješ tak nezapomeň ani na nepřehlédnutelný klobouk ve stylu bucket DC Rip Tide.

manteca

⌨️ K. Kmeťová 📸 Quiksilver, Roxy, DC


Kamenné prodejny Board Paradise