Ikony Módy na Boardparadise

O značkě Thrasher

Thrasher je ikonická značka, která vznikla v roce 1981 v San Francisku, Kalifornie. Od svého vzniku se stala synonymem pro skateboardovou kulturu a punkovou hudbu. Její logo s názvem „Skate Goat“ se stalo jedním z nejuznávanějších symbolů v uliční módě a odráží rebelantský duch značky.

Trička Thrasher

Trička od Thrasheru jsou stále velmi žádaná a oblíbená pro svůj jednoduchý, ale nápaditý design. Tato trička nejsou jen oblečením, jsou to symboly sebevyjadřování a nezávislosti. Zde jsou některé z důvodů, proč byste měli mít alespoň jedno triko od Thrasheru ve svém šatníku:
Trička od Thrasheru jsou stylová a výrazná. Jejich minimalistický design se symbolem "Skate Goat" vám dodá na osobitosti a jedinečnosti.
Thrasher si zakládá na kvalitě svých produktů. Trička jsou vyrobena z vysoce kvalitní bavlny, která je pohodlná a trvanlivá.
Nosí je rebelanti, skateboardeři a všichni, kteří milují svobodu a nezávislost. Trička od Thrasheru vám umožní vyjádřit váš postoj k životu.
Můžete je nosit na skateboardování, do školy, do práce nebo na koncert. Jsou všestranné a vždy vás vytáhnou z davu.
Thrasher není jen značka, je to kult. Nosí ji mnozí známí umělci a celebrity. Tím pádem, pokud máte triko od Thrasheru, jste součástí této ikonické komunity.

Pokud se rozhodnete investovat do trička od Thrasheru, nezapomeňte si vybrat z různých barevných variací a střihů, abyste našli ten, který k vám nejlépe sedne. Boardparadise má pro vás široký výběr triček od Thrasheru a dalších značek, které doplní váš styl.


Nezmeškejte šanci stát se součástí módy a kultury, která se s Thrasherem pojí. Navštivte náš obchod Boardparadise a objevte své oblíbené triko od této ikonické značky. Buďte rebel, buďte nezávislí a buďte styloví s Thrasherem na Boardparadise!

⌨️ T.Dobias 📸 Thrasher


Kamenné prodejny Board Paradise