Ikonické žabky Havaianas i u nás!

Hvězda se zrodila v roce 1962

Havaianas Vám nemusíme extra představovat, jistě je dobře znáte. Velmi se těšíme, že je máme i my v nabídce, jsou opravdu světoznámé. Jak již píšeme výše, jsou na trhu neuvěřitelných více než 60 let a to přesně od roku 1962. Vytvořili je v Brazílii a inspirací byly tradiční japonské sandály Zori, s látkovými řemínky a tkanou podrážkou z rýžové slámy. Havaianas nahradili slámu gumou, přidali barevný design, aby vypadali moderně a ikona byla na světě! Jistě jste nevěděli, že Havaianas podrážky mají vzor rýžových zrn, i proto jsou tak jedinečné.

I když tyto krásné kousky žabek pocházejí z jižní Ameriky, jejich název pochází z opačné strany Ameriky. V překladu znamená „Havajci“ a byl vybrán na počest tropické a okouzlující destinace Havaj s jejími nekonečnými letními vibracemi.

 

Sběratelské kolekce Havaianas

V kolekcích značek kde se objeví Star Wars nebo Disney se vše stává sběratelským kouskem. Nadšenci těchto kultovních filmových věcí vykupují všechny známé postavičky.

Pokud milujete putování galaxiemi, určitě se potěšíte těmto žabkám s Baby Yoda, které máme v mužské i ženské verzi

Pokud milujete kreslené Disney-ovky, budou se vám líbit tyto dva Mickey modely, také v mužské i ženské verzi.

No a pro Simpson maniaky tu máme jeden speciální kousek, který určitě nesmí chybět v šatníku

Havaianas nezbytnost pro milovníky pláží

Žabky Havaianas se prodávají ve více než 100 zemích světě v počtu 250 milionů každý rok, což je obrovské číslo. Řadí se proto mezi nejoblíbenější žabky na světě. Samozřejmě je důležité při takovém množství myslet na recyklovatelné materiály a obnovitelné zdroje. Až 97% Havaianas žabek se vyrábí s přibližně 40% opětovně použité pryže. Cílem značky je i vytváření minimálního odpadu a investování do nízkouhlíkových materiálů

Pokud chcete i Vy přispět ke zlepšení životního prostředí naší planety, můžete své staré žabky Havaianas, které nepoužíváte, hodit do recyklačních nádob, které naleznete ve vybraných prodejnách a Havaianas je znovu zrecykluje.

Pokud se chytáte na dovolenou a přemýšlíte, že by se Vám sešly na pláž nové žabky, zkuste některé z naší nabídky. Myslíme, že neprohloupíte ať si vyberete jednoduché jednobarevné nebo barevné z nějaké kolaborace!

 

Těšíme na Vaši návštěvu!

⌨️ IM 📸 havaianas.com


Kamenné prodejny Board Paradise