Dc slayer dorazil do našeho shopu

Klasické kousky v metalovém podání

Nevíme jak ty, ale my jsme se po ohlášení kolaborace mezi DC a Slayer nejvíce těšili na tenisky. A ta překonala i naše nejtajnější očekávání. Slayer v klasických modelech jako DC Slayer Menteca, DC Slayer Pure nebo DC Slayer Stag poskytuje soundtrack bojující proti jakékoli autoritě. Vzdor vůči konvencím je na botách tak zjevný, že nemohou chybět v šatníku žádného rebela. Tenisky kromě trash metalového designu zdobí autentické kresby Slayer, disponují větracími otvory a polstrovaným jazykem pro maximální pohodlí.

 

Nechybí fotbalové dresy, trička a mikiny

DC ve spolupráci se Slayer vytvořila také pouliční kolekci triček. Klasická černá trička DC Slayer Shoeco z prvotřídní bavlny jsou doplněna o výraznou grafiku Slayer X DC na hrudi i zádech. V kolekci také nechybí ani fotbalové dresy, díky kterým se rychle dostaneš do režimu divokého zvířete. Prémiový sportovní dres DC Slayer Football Jersey nezapomněl na výraznou grafiku v zadní části, navíc je vyroben z polyesterové tkaniny, aby si na hřišti mohl podávat maximální výkon. DC v této povedené spolupráci se Slayerem přinesl na trh i kvalitní bavlněné mikiny. Klasický černý design přitom v mikině s kapucí DC Slayer Allover vyrazí dech každému koho potkáš. Pronikavá grafika z pera Slayer totiž činí tento kousek více než výjimečný.

 

Thrash metal fandí bucketem

Originálním kouskem celé kolekce DC Slayer je také jedinečný bucket klobouk DC Slayer Reversible Bucket. Prvotřídní zpracování je podtrženo oboustranným potiskem Slayer. Jedná se o odvážný streetstyle kousek, který nabije každého milovníka desky tou správnou energií. Kromě bucketu jsou dalším must have kouskem kolaborace i slip-on tenisky DC Slayer Manual Slip. Promakaný vulc design je v nich vyztužený stélkou Impact-ALG pro extra odpružení, zatímco běhoun ve tvaru rybí kosti poskytuje solidní trakci.


⌨️ K.Kmeťová 📸 DC Shoes


Kamenné prodejny Board Paradise