Cool tenisky a boty na podzim

Milujeme podzimní midi boty

Midi boty k podzimu patří podobně jako květiny k jaru. Šněrovací kotníkové boty Roxy Brandi III nebo Roxy Sadie II jsou tak přesně to, co tvoje noha bude v chladných sychravých ranách potřebovat. Technologické vychytávky jako DryFlightÒ či WarmFlightÒ se postarají o příjemný pocit tepla a sucha iv tom největším nečasu. Navíc cool design šňůrek a midi velikosti je řadí na přední stránky módních časopisů, kde je street style fashion stále IN. Mimochodem totéž se dá říci io cool teniskách. Styl a pohodlnost se v nich pojí v dokonalé harmonii a my v tomto směru všemi deseti doporučujeme naše novinky v podobě klasických DC Lynx Zero, Nike Air Max či kotníkových DC Manteca 4 Boot.

Comfy a odolné pánské podzimní boty

Stay comfy and have style. To je slogan pro podzimní pánskou módu nevyjímaje boty. Skvěle vypadající a dobře padnoucí DC kousky se tak dostávají opět na výsluní. DC Pure High přitom budou topkou nejen podzimní, ale také zimní sezóny. Na krk jim ovšem nepříjemně dýchá klasika v podobě Adidas Terrex Snowpitch. Pokud však nejsi fanoušek kotníkových bot, tak pohodlný a teplý pocit během chladných podzimních dnů zažiješ i v klasické verzi od DC v modelové řadě Slayer. K zahození však nejsou ani DC Pure Winter i jejich klasické provedení DC Pure či DC Stag.

DC podzimní boty i pro nejmenší

Mimochodem DC se tak rozlouply, že klasické modely pro dospělé jako DC Manteca 4 Boot, DC Pure High-Top Winter nebo DC Pure High-Top EV u nás najdeš iv dětských velikostech. Proto pokud máš rád matchy matchy styl se svým potomkem, tak si tady rozhodně přijdeš na své. Navíc všechny modely od DC mají vulkanizovanou konstrukci. Jazyk a límec jsou vyztuženy pěnou, takže malé dětské noze poskytnou potřebnou oporu na vývoj i pohodlí během každodenních šibalství.

⌨️ K.Kmeťová 📸 DC Shoes, Roxy


Kamenné prodejny Board Paradise