Black friday u nás se slevami na desky i novinky až do 70%

Slevy až do 30% na prémiové kousky

Billabong jízda je divoká a živočišná a jelikož ti chceme dopřát trochu adrenalinu v této prvotřídní streetstyle značce aktuálně u nás najdeš novinky Billabong ve 30% slevě. Billabong trička, mikiny či kšiltovky tě nenechají ve štychu v jakémkoli počasí, perfektně sedí a ještě lépe se nosí. Mimochodem do 30% slevy se během Black Friday vešly také prvotřídní mikiny Element Dusk Hood či vymakané skateboardové desky Element Alcala. Svou pouliční výstroj můžeš doplnit i batohem Element Mohave 2.0 Backpack či skvělými batikovanými tričky Elements Star WarsTM x Element Yoda, které jsou aktuální až v 50% slevě.

 

Vybav se na svah snowboardem Capita

Letošní Black Friday nezapomněl ani na pořádnou jízdu po prašanu. Proto v naší nabídce najdeš perfektní snowboardy Capita až ve 20% slevě. My doporučujeme Capita Defenders of awesome, které máme v klasické i široké verzi za bezkonkurenční cenu. K nové desce ti navíc perfektně sednou brýle Oakley Line Miner spolu s přilbou Oakley Mod 1 Mips, které aktuálně prodáváme až ve 30% Black Friday slevě.

 

Nezapomněli jsme ani na DC, Roxy a Quiksilver

Black Friday u nás by se neobešel ani bez našich oblíbených brandů DC Shoes, ROXY a Quiksilver. Na nich jsme se speci připravili a všechny top novinky si od středy 22.11.2023 do čtvrtku 30.11.2023 můžeš koupit ve slevě 20%. My zde u nás nedáme dopustit na old school klasiky DC Menteca Hi, ale také na prvotřídní zimní boty DC Peary TR či DC Pure High-Top WR. Roxy tě zase okouzlí parádními párky a SNB kalhotami pro dívky, které v pohodě oblečou i ženy jako Roxy Presence Parka Girl či brutální mikiny Roxy Liberty Hoodie. Nechybí ani zimní čepice, lyžařské rukavice a samozřejmě obaly na prkna. No a Quiksilver si tuto sezónu dal záležet na výborně sedících teplácích. Quiksilver Emboss Slim Jogger navíc nadčasově ladí s mikinou Quiksilver The Original Hood a tričkem Thrasher Brick T-Shirt, které během Black Friday máme rovněž ve 20% slevě.

⌨️ K.Kmeťová 📸 Roxy, Billabong, DC Shoes, Capita


Kamenné prodejny Board Paradise