Vylepšené klasické modely a propracovaný skate styl v novinkách DC Shoes

Joshovy siluety v DC Kalynx Zero S

Josh Kalis je prostě cool skater. My jsme do něj už nějaký ten pátek a jelikož v DC Kalynx Zero S se pojí dva jeho nejoblíbenější kousky z dílny DS Shoes tento model se pro nás stal okamžitě favoritem aktuální kolekce. Konstrukce boty se může pochlubit technologií Super SuedeTM, takže tenisky jsou mega odolné, ale zároveň pohodlné. Stélka Impact – ALG zase poskytuje odpružení a dopomáhá k celkovému komfortu během nošení. Třešničkou na dortu celého modelu je však nadčasový skate design, kterým bez pochyb okouzlíš každou ulici.

Vymakané DC Versatile

Při tvorbě aktuální kolekce se DC ponořila řádně do minulosti, a tak jeden z nejtechničtějších modelů z dílny DC Shoes v podobě DC Versatile je zpátky v plné kráse. Vícevrstvá mezipodešev UniliteTM kombinuje pocit nikdy nekončícího nádechu při pohybu s mega přilnavou gumovou podrážkou. No DC Versatile mají ve své DNA zapsané i patní airbagy, které tě svým designem přenesou do let na počátku tisíciletí. DC Versatile tak sice zůstal věrný svému původnímu vizuálu, ale aktuálně je vyzbrojen odolnějšími a zejména udržitelnějšími materiály. A my těmto parádním skate teniskám fandíme všemi deseti, protože retro klasika ulice je něco, co opravdu můžeme.

Ještě lepší DC Menteca a DC Stag

DC Shoes si při redesignování svých klasických modelů pohrál is DC Menteca 4 S. Ty jsou zpět v inovativním designu s výraznější špičkou a mírně štíhlejší siluetou. Nechybí ani modernější funkce jako EVA pěna v podrážce či oděruvzdorná lepkavá pryžová podrážka. Podobně jako DC Menteca nový look dostal i DC Stag, který vzdává hold všem modelům z počátku 21. století. Odolná podrážka a dynamická konstrukce svršku řadí DC Stag do první ligy mezi skate botami. Navíc propracovaná performace, kožený či semišový svršek a ochranný běhoun Pill Pattern z nich dělají mega pohodlného parťáka pro každodenní nošení.

⌨️ K.Kmeťová 📸 DC Shoes


Kamenné prodejny Board Paradise