Tenisky Nike Air Max jsou vytvořeny speciálně pro naše nožičky

Nike Air Max tenisky jsou ikonickou částí kolekce tenisek Nike, které již více než tři desetiletí dominují na trhu. Tyto tenisky jsou populární nejen pro svůj stylový a moderní design, ale také pro svou pohodlnost a výkon.

Každý člověk, který touží po pohodlné obuvi rád sáhne po kvalitních teniskách. Ty musí být navíc trendy, stylové a něčím zajímavé. Tenisky Nike Air Max zaručí vašim nohám maximální pohodlí. Výrobci chtěli chránit Vaše chodidla, a proto vymysleli air bublinu na patě, která poskytuje při nošení vysoký komfort.

Díky ní podešev bez problémů přilne k jakémukoli povrchu a tlumí dopad. Air Max technologie při tom není u bot Nike žádnou novinkou. Historicky se poprvé představili v roce 1987, kdy Nike uvedli na trh první model Nike Air Max 1. Tyto tenisky byly prvními na světě, které měly v oblasti paty vloženou viditelnou vzduchovou komoru, což poskytlo nový stupeň tlumení nárazů a podpory pro sportovce a běžce. Výrobci díky této technologii garantují každodenní šetření našich chodidel, a právě tím jsou tyto tenisky výjimečné.

Perfektní vzhled

Boty Nike Air Max jsou lehké, mají odlehčené tělo a nízký sportovní profil vhodný pro běžné nošení ale i aktivní sportování. Pot odvádějící vnitřek tenisky udrží vaše nohy v chladu a suchu po celý den. Pohodlí zajišťuje dokonalá ohebnost boty a využívání kvalitních materiálů. Jsou elegantní a krásné na noze. Vroubkovaný povrch podrážky vytvářejí trubičky, které dokáží zajistit to nejlepší odpružení. Drážky v podrážce vám tak nabízejí přirozený pocit a budete se cítit, jako kdybyste na nohou ani nic neměli.

Láska na první pohled

Tenisky Nike Air Max jsou vyrobeny ve více barevných provedeních. Možná vám učarují sněhově bílé, červené či černé tenisky. Při kombinaci barev tvůrci mysleli na to, aby na výrazných barvách co nejlépe vyniklo logo Nike. Dámy s útlejší nohou si mohou prohlédnout i dívčí kolekci, protože mnoho žen obuje i dětské modely. Ty jsou více ulítlé a mnohobarevné.

Vhodné i pro mladé slečny

Dívčí model Air Max (GS) je velmi veselý, barevný a větší čísla jsou dobrá i ženám. Jejich tvůrci se při kombinaci barev vyřádili a jsou jako stvořené pro slečny, které se nechtějí nikdy nudit. Tenisky jsou buď zeleno-žluto-černé, nebo v kombinaci barev světle modrá, tmavě modrá a bílá, dokonce i šedá, bílá, růžová nebo celočerné. Svršek je kombinací kůže a sítoviny. Boty Nike Air Max Thea (GS) jsou vyrobeny z kůže a upoutají pozornost už na první pohled. Buď mají dominantní světle modrou pastelovou barvu, nebo jsou černé s výrazným růžovým logem Nike. Tenisky Nike Air Max 90 Ltr GS jsou nízkého střihu a vyrobeny z kůže. Vybrat si můžete model v trojkombinaci barev bílá, červená a šedá, nebo modely vhodné pro každou příležitost, a to bílo-černé nebo modro-bílé. Navíc jsou z kůže a tím pádem dlouho vydrží.

Od svého debutu se Nike Air Max tenisky staly symbolem kreativity a sebevyjádření. Designéři značky Nike se neustále snaží vylepšovat a inovovat tyto tenisky, aby poskytly lepší pohodlnost a výkon. Dnes jsou Nike Air Max tenisky dostupné v mnoha různých barevných provedeních a designech. Některé z nejpopulárnějších modelů jsou Nike Air Max 270, Nike Air Max 200, Nike Air Max 98 a Nike Air Max 90, ty jsou jedním z nejkonečnějších modelů značky Nike. Tyto tenisky mají retro design a jsou k dispozici v různých barevných provedeních.

Nike Air Max 270 a Nike Air Max 98

Model Air Max 270 byl a stále je ikonický pár tenisek, který si získal naši pozornost. Při tvorbě čerpali inspiraci ze starších modelů například Air Max 93 nebo Air Max 180. Air bublina je vidět po celém obvodu v zadní části, která je jedna z nejdůležitějších částí. Tenisky Nike Air Max 98 vznikly v roce 1998 v rukou designéra jménem Sergio Lozano, který byl zodpovědný i za model Nike Air Max 95.


Kamenné prodejny Board Paradise