Jarní kolekce Champion plná stylů, které budeš milovat

Nové styly a unikátní provedení

Sluncem zalité ulice budou nadcházející sezónu bez pochyb patřit jedinečným teniskám Champion Rebound 2.0. Jejich unikátní provedení je podpořeno pevnou stélkou z odolného materiálu. No a díky propracované podešvi se tvé nohy budou celý den cítit jako v bavlnce. Champion při jejich designování navíc myslel také na jarní výpeky, takže Redboundy jsou perfektně odvzdušněny. Nám se však na ně nejvíc líbí stylové šňůrky a nekonečná kombinace barevných provedení nejen v low, ale i high verzi.

Vylepšené klasické kousky

Champion je známý pohodlnými sportovními kousky, které dobře sají pot, ale zároveň perfektně sedí i na obyčejné procházce ulicemi. Takže v jarní sezóně na pulty opět poslal osvědčené klasické kousky vylepšené o nový poměr materiálů. K nim patří například tepláky Champion Rib Cuff Pants nebo klasické tílko Champion Tan Top. Mimochodem tvá polovička určitě nedá dopustit na teplou fialovou mikinu Champion Hooded Sweatshirt a duši dračice v ní zase probudíš jedinečnou crop top mikinou Champion Hooded nebo Champion Hooded Sweetshirt.

Pastelová Champion jaro

Nezapomínej také, že pouliční jaro patří pastelovým koloritům. Jemné odstíny fialové, růžové a modré zaplaví jakoukoli akci pozitivním vibe okamžikem. Proto do své sbírky určitě přidej jedno z aktuálních Champion triček s krátkým rukávem z řady Crewneck T-shirt.

Přepracované doplňky

Co si budeme namlouvat, Champion to prostě ví. A to nejen s teniskami a tepláky, ale i doplňky. Stylový bucket klobouk Champion Bucket Cap z tebe udělá streetstyle ikonu kamkoli se toto jaro pohneš. A tvé nohy zase budou mít malou letní předpremiéru v klasických Champion pantoflích. Jinak ty tentokrát přicházejí s propracovaným designem. My aktuálně fičíme na All American, ale pokud si více na loga určitě nepřehlédni Champion Arubo nebo Champion Daytona nejen v klasických, ale i výrazných barvách.

⌨️ K. Kmeťová 📸 Champion


Kamenné prodejny Board Paradise